tel:  + 48 512 56 26 56

Witamy na naszej stronie internetowej.

Media Net oferuje profesjonalne usługi związane z nawiązywaniem współpracy handlowej z sieciami handlowymi o zasięgu ogólnopolskim, lokalnym i regionalnym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w nawiązywaniu współpracy z międzynarodowymi sieciami handlowymi funkcjonującymi na terenie Polski.

Działalność Media Net koncentruje się na usługach doradczych, konsultingowych i agencyjnych w zakresie wprowadzania nowych produktów do sieci handlowych oraz negocjowania kontraktów handlowych w imieniu producentów i dystrybutorów hurtowych.

Specjalizujemy się w nawiązywaniu współpracy z sieciami handlowymi w nowoczesnym kanale dystrybucji w zakresie sprzedaży produktów branży FMCG ze szczególnym uwzględnieniem kosmetyków, chemii gospodarczej, oraz środków czystości i elektroniki użytkowej.

W ramach współpracy z naszymi klientami realizujemy projekty wprowadzające nowe produkty do hipermarketów, supermarketów i sieci dyskontowych.
Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę polegającą na ocenie możliwości pozyskania nowych rynków zbytu dla określonych grup produktów w nowoczesnym segmencie rynku.

Oferujemy także obsługę i wsparcie klienta po nawiązaniu współpracy z siecią handlową w zakresie outsourcingu sił sprzedaży, wspieraniu działań promocyjnych i marketingowych oraz koordynowaniu obsługi merchandisingowej.

Dysponujemy bogatym doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością nowoczesnego kanału dystrybucji w Polsce oraz zasad funkcjonowania rynku sieciowego i specyfiki współpracy z koncernami międzynarodowymi.